sayfa yükleniyor...

HAKKIMDA

Rabia Kurşun, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Psikoloji eğitimi aldıktan sonra modaya olan merakı ile birlikte Nişantaşı LCC merkezinde bir yıl moda üzerine eğitim almıştır. 2012 yılında ilk tekstil firmasını kurması ile şimdiki markalaşma sürecinin adımlarını atan Rabia Kurşun, 2 yıl bifiil kendi firması için çalışmıştır. Almanya ve Doğu Blok ülkelere ihracat yapan fast-fashion dediğimiz daha çok orta segmentte hitap eden ürünleri müşteri ile buluşturan fakat aklında daha butik bir üretim yapıp, üst kalite ve lüks ürünler tasarlamak olan Rabia Kurşun şimdiki bilgi ve birikimlerinin çoğunu o dönemde kazandığını ifade eder. Daha sonra yerli ve yabancı birçok firma için koleksiyonlar hazırlayan ve üreten ekibin içinde yer alıp ve dünya markaları ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

2016 yılında kendi adıyla RABİA KURŞUN markasını kurarak şimdiki lüks ve zamansız tasarımlarını hayata geçirmiştir. Bütün tasarımlarında öne çıkan kusursuz bir kalıp, yüksek kalite materyaller ve mükemmel bir işçilik olmazsa olmazlarını oluşturmaktadır.

Rabia Kurşun markasını tercih eden kadınlar ne istediğini bilen, abartıdan uzak ama şık, zamansız tasarımlardan şaşmayan kadınlardan oluşturmakta olup, hedefi zamansız ürünler ile kadınların gardıroplarında uzun yıllar giyebildikleri bir marka olmaktır.